Zadzwoń

+ 48 17 850 42 70/+48 17 850 42 71

Godziny otwarcia

Pon-Pt 8:00 -17:00

Godziny otwarcia

Pon-Pt 8:00 -17:00

O firmie

Przedmiotem działalności firmy jest w głównej mierze kompleksowe zaopatrzenie lekarzy stomatologów w materiały stomatologiczne oraz sprzęt stomatologiczny niezbędny do prawidłowego funkcjonowania gabinetu.

Firma Prodental prowadzi także działania wykonawcze (prace adaptacyjne) na rzecz tychże gabinetów. Jesteśmy firmą zajmującą się wyposażeniem oraz modernizacją Zakładów Opieki Zdrowotnej, Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, gabinetów lekarskich oraz stomatologicznych. Zajmujemy się także opracowaniem reklamy zewnętrznej oraz wewnętrznej. Zapewniamy pełne dostosowanie gabinetu do wymogów Sanepidu.

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej na terenie Polski. Posiadamy status hurtowni farmaceutycznej. Naszym standardem jest wysoka jakość wykonywanych prac i satysfakcja klientów. Zapewniamy pełną kontrolę i nadzór nad wykonywanymi zleceniami. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, której trzon stanowi grupa pięciu konsultantów stomatologicznych, których prace wspomaga grupa osób pracujących stacjonarnie w siedzibie firmy oraz grupa serwisowa.

Współpracujemy z największymi hurtowniami medycznymi i stomatologicznymi w Polsce. Na wszystkie prace i usługi oraz materiały gwarantujemy wymagane certyfikaty jakości oraz świadectwa dopuszczenia do stosowania. Posiadamy ceryfikat rzetelnej firmy, korzystamy z usług Krajowego Rejestru Długów.
Za naszym pośrednictwem, nasi klienci mają możliwość korzystania z dogodnego i różnorodnego sposobu finansowania (kredyty bankowe oraz leasingi finansowe). Nasza uwaga skoncentrowana jest na prowadzeniu wyłącznej sprzedaży wybranych grup produktów naszej branży oraz nieustanne poszukiwanie alternatywnych rozwiązań wiodących producentów, nacechowanych dobrą jakością w atrakcyjnej cenie.